Při návštěvě Pizzerie se na Vás bude těšit tým profesionálů, svoji práci odvádíme poctivě a s kladným vztahem k tomuto řemeslu. Nabízíme kvalitní jídlo, lidský přístup a pozitivní energii. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Daniel Waszut

Majitel
Práce pro lidi má specifické kouzlo, výsledkem dobré práce je upřímný úsměv a spokojenost zákazníka.

Jarmila Tallová

Majitelka
Jedním z cílů dobrého podniku je vytvořit tým, který táhne za jeden provaz, není to vůbec jednoduché, ale věřím, že se nám to daří.

Sany

servis
Celkově mě baví práce s lidmi, pozitivní zpětné vazby nám ukazují, že děláme věci dobře, což se pak odvíjí na motivaci. Každý den je zde jiný, což je pro mě určitým zpestřením oproti stereotypu.

Tomáš

Kurýr
Práce kurýra obnáší dobré řidičské a orientační schopnosti, boj s časem je mojí zálibou, rád potěším zákazníky rychlým dodáním.

Pepa

šéfkuchař
Práce kuchaře je určitou vášní, kterou nesnášíte a milujete zároveň. Chci lidem nabídnout to nejlepší a pozitivní vzkaz do kuchyně, je tou nejlepší odměnou pro mé další nápady a práci, bez které si neumím představit život.

Alenka

pizza specialista
Práce pizzařky je bezpochyby zajímavá, pohledy lidí plné očekávaní, když vidí jak jim jídlo připravuji a poté spokojené pohledy, když ochutnají, jsou k nezaplacení.