Plánujete svatbu, oslavu narozenin nebo setkání spolužáků po letech? Připravíme pro Vás kompletní služby podle Vašich přání. Kapacita 40 míst s možností uzavřené společnosti. Můžete si vybrat i netradiční jídla, které jsme schopni připravit po předchozí domluvě.

Výborné jídlo z kvalitních surovin

Náš kuchař vám připraví jídlo z kvalitních a čerstvým surovin. S výběrem jídla vám rádi pomůžeme, popřípadě pokud máte své představy, nemáme problém připravit cokoliv.

Individuální dohoda

Jak se říká vše je o dohodě. Pokud máte určité přání, potřebujete informovat ohledně věcí jako je cena alkoholu, jídel apod. ve větším množství, pojďme se dohodnout!

Zimní terasa – 40
míst

Zimní terasa je ideálním místem pro vaši oslavu, nebo jakoukoliv akci či večírek. Například zimní atmosféru doplňují krbová kamna, krásné prostředí a samozřejmě s možností uzavřené společnosti.

Rodinné zázemí / Letní zahrádka

Letní zahrádka vybízí nejen k plánování různých oslav narozenin pro dospělé, ale třeba i děti. Disponuje uzavřeným prostorem a dětskými atrakcemi.

Usměvavý
profesionální
servis

Po celou dobu se o vás bude dokonale starat náš profesionální servis. Určitě oceníte jejich vstřícnost a úsměv na tváři.

Zábava/ akce

Nejen oslavy, ale i akce jako je Retro ples, Svatomartinská husa, Den dětí a další akce pravidelně pořádáme v naší pizzerii!

Možnost
bezhotovostní
platby

Jako již bývá dnes standard, můžete u nás platit platební kartou, popř nynějšími elektronickými stravenkami různých firem.